Count 'n Write with Me

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.0 TL
  • Boyut 3.9 MB
  • Version 2.0.11
  • Dil İngilizce
  • Firma Bruce Lowe
Çocuklar için üretilmiş olan bu oyun sayesinde yazı yazmak, harfler ve sayılar artık zor olmaktan çıkıyor.

 Çocuklarının vaktini en iyi şekilde geçirmesini isteyen anne ve babalar, çocuklarınız oyun oynarken hem de öğrensin ister misiniz? Bunu sağlamak artık çok kolay. Bu program sayesinde çocuğunuz oyun oynarken bile öğrenecek. Alfabedeki harfleri şarkı yoluyla öğretmeyi amaçlayan bu program okul öncesi çağı kapsayan çocuklara yönelik hazırlanmıştır. Bu oyunda çocuk hem sosyal yönünü hem de bilişsel yönünü geliştirme fırsatını yakalayacak. Pek çok imkanı aynı anda sunan bu oyun çocuğunuzun gelişim alanlarını desteklemede büyük görev üstlenecek

 Okul öncesi dönemde çocuğunuzun zaman harcadığı aktivitelerin hepsi ayrı bir öneme sahiptir. En önemli bilgiler çocuk yaştayken öğrenilir ve bir daha asla unutulmaz. Tertemiz zihinlere sahip olan bu çocukların oyun oynarken bile öğrenmesini sağlamak sizin için çok büyük bir nimet olacak. Çünkü çocuklar en iyi oyun oynarken öğrenirler. Gelişimsel özellikler dikkate alınarak hazırlanan bu programın en büyük amacı çocukları okula hazırlamak ve okul hayatlarında son derece başarılı olmaları. 

 Kaliteli, güvenilir ve eğitici olan bu programa ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bu programla birlikte çocuğunuz hem bilgisayarda verimli vakit geçirmeye hem de alfabede bulunan harfleri öğrenmeye başlayacak. Müzik ve oyun ile çocuklara bir şeyler öğretmek hem onlar açısından hem de ebeveynler açısından çok daha yararlı ve kalıcı olacaktır. Bu mükemmel özelliklere sahip programı siz de hemen indirin.

Daha Fazla Göster
Count 'n Write with Me indir